top of page

סדנאות למנהלים ואנשי צוות

 

"עבודת צוות היא הדרך היחידה לייצור פריצות דרך " (פט ריילי, מאמן כדורסל NBA )

 

הצלחתו של ארגון תלויה רבות בתפקודו של צוות המנהלים והעובדים שלו.

כשקיימת תחושת שותפות, אווירה של שיתוף פעולה, אמונה בחזון הארגוני, וכמובן יכולות ניהוליות גבוהות שמחלחלות לשאר צוות העובדים, הדבר יתורגם להצלחה מקצועית ועסקית. הטבע האנושי מקשה, במקרים רבים, על קיומה של הרמוניה כזו בתוך ארגון. מתחים, מלחמות אגו, הבדלים בתפישת החזון הארגוני הם מנת חלקו של כמעט כל עסק או ארגון.

 

בסדנאות אנו עוסקים בהעמקת ההכרות, שיפור הקשר והתקשורת ויוצרים הסכמות רחבות סביב המטרות המשותפות. העובדים מתאחדים סביב הרעיון והחזון המשותף של הארגון, תוך שהם לומדים להכיר ולהתמודד עם החסמים שמפריעים להם, ליישם את הידע הרב שצברו, בדרך לשיפור יכולותיהםולהישגים אישיים וארגוניים.

 

במהלך הסדנאות מקבלים המשתתפים מגוון כלים להתמודדות עם האתגרים הפנימיים והחיצוניים עמם הם מתמודדים ביומיום, ברמה האישית והקבוצתית, תוך יצירת אמון הדדי ומחויבות לחזון הארגוני והדגשת תפקידו המרכזי של כל אחד מהם להצלחה.

 

בשורה התחתונה, בסיום הסדנאות אתה מקבל מנהלים ועובדים טובים יותר, מאושרים יותר, ומחויבים יותר לחברה.

 

אבני הדרך של הסדנאות:

 

1.  זיהוי יעדי ההשתפרות והדרך שיש לעשות

2.  חשיבה תוצאתית - מהסוף להתחלה.

3.  אימון ותירגול להפנמת שינוי

4.  שכלול ושיפור היכולת כעשייה מתמשכת.

 

סדנאות מוצעות:

 

>> מניהול למנהיגות - "רק לחולמים,  סיכוי להגיע אל חלומותיהם!!" בירור וניסוח החזון הארגוני. חיבור העובדים לחזון החברה, הפיכת החזון מפלקט על הקירות למסמך חי ונושם המשרת בבחירת דרכי הפעולה בחיי היומיום של הארגון. לחשוב גדול ורחוק.

 

>> זיהוי הערכים כאבני היסוד לחזון - בירור ופיתרון דילמות בעבודה, באמצעות הערכים. ערכים כאמצעי מוביל ומנחה בתקשורת, פיתרון קונפליקטים  דרך זיהוי ערכים, קבלת עובדים מתאימים דרך זיהוי הערכים שלהם בראיונות עבודה ומידת התאמתם לערכי החברה.

 

>> ניהול דרך החוזקות - זיהוי גדולתם של עובדיך וחיזוקם דרך חוזקותיהם, אימון שהופך את המנהל למודל חיקוי בארגון. 

 

>> תקשורת והקשבה - אמצעי להשגת מטרות, ידע וקירבה שבאמצעותם ניתן לחזק את המוטיבציה בקרב העובדים תוך חיזוק כוחו והגברת הידע של המנהל. ומה עושים כשזו מתקלקלת? מודלים והתנסות.

 

>> סדנאות פעילות  (INDOOR או OUTDOOR) : התנסות ניהולית במטבח , במגרש הספורט או ברכיבת השטח , מלווה בשיקוף המקצועי למשתתפים על דרך פעולתם במהלך ביצוע המשימות, וההבנה שמיגרש המשחקים או המטבח מראים אחד לאחד את  מוקדי הקושי, מוקדי הכוח, נקודות התורפה, בדרך מחוייכת ומאד ידידותית.  בעקבות יום פעילות זה,  נבנית תוכנית הפעולה וההדרכה ההמשכית בארגון. העובדים והמנהלים רוכשים אמון רב  אחרי חוויה זו והעבודה התהליכית משתפרת ומתקצרת.  

 

>> 3 צעדים לחשיבה פורצת דרך (בהשראת "7 צעדים לחשיבה גאונית- לחשוב כמו לאונרדו דה וינצ'י", מאת מרק גייבל) -

סדנה זו תשתמש בכלים האימוניים כדי לעודד יציאה משגרת החיים וחשיבה, כמקור התגליות ולטובת פריצת הדרך המקצועיות. הצעדים הם:

  • סקרנות וחקר - מוחות דגולים שואלים שאלות קשות, אמנות שאילת השאלות

  • דעות מוליכות שולל- טעויות מלמדות ופורצות דרך

  • החושניות- תרגילי החושים: כמה יש לך, כמה פעילים. היצירתיות והגילוי כשמפעילים אותם יותר

 

>> סדנאות "בתפירה אישית" - יבנו על פי צורך ספציפי שיאותר אתך.

 

bottom of page